Pol-Skone


Náš přední partner v oboru dveří je firma Pol-Skone, která působí na evropském trhu již 30 let. Značka Pol-Skone je zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti, což dokazuje řada ocenění a certifikátů, mezi něž patří mezinárodní certifikát FSC ® potvrzující výrobce splňující nadstandardní požadavky v oblasti ochrany životního prostředí a společenské odpovědnosti.

Výrobky společnosti Pol-Skone jsou navrženy se záměrem uspokojit celou škálu klientely až po ty nejnáročnější zákazníky. Při výrobě se používá materiál, který připravují jejich vlastní pily a dveře tedy vynikají poctivou dřevěnou konstrukcí.

Firma Pol-Skone je zaměřena na inovace a plně reaguje na změny v oblasti designu a technologií. Jejich nabídka se neustále rozšiřuje o další výrobky, které vytyčují nové směry rozvoje značky. Komplexnost produktového portfolia odpovídá na očekávání zákazníků a nabízí tak více než 100 modelů dveří v mnoha variantách. Mezi ně patří interiérové dveře, vchodové nebo technické dveře, dále pak dřevěné, ale i ocelové a hliníkové zárubně. Paleta nabídky odstínů a povrchů je široká a nejde se mezi nimi lakované dveře i dveře olepené přírodními dýhami a syntetickými fóliemy. Výrobky jsou vhodné do jakéhokoliv interéru zařízeného v libovolném stylu.

Mezinárodní společnost Pol-Skone má své zázemí na území Polska s plně automatizovanými výrobními podniky ve městech Lublin, Biłgoraj a Niemce. Pro české zákazníky byla v Hradci Králové založena dceřinná prodejní firma, která zajišťuje distribuci, logistiku a servis výrobků v ČR.