O nás


Nabízíme zákazníkům komplexní profesionální služby od návrhu po montáž do interiéru. Vybavení interiéru nábytkem a kuchyněmi zahrnuje i kompletní poradenství pro zákazníky a servis, od prvnotního náhledu přes prostorový a materiálový návrh, dále zaměření, výrobu, dopravu a také odbornou montáž nábytku. Velký důraz je kladen na přesné materiálové zpracování nábytku, kvalitní povrchovou úpravu, špičkové kování, přesnou montáž, moderní výrobní postupy a tým zkušených pracovníků ve všech fázích zpracování zakázky. Studio současně klientům nabízí široký sortiment vestavných i volně stojících spotřebičů v široké škále značek působících na českém trhu. Nově jsme do nabídky zařadili spotřebiče německé kvalitní značky Miele, která klade důraz na vysoké nároky, technologii i ekologii.


Benefity služeb KBZ interiér
- 3D návrh zdarma
- odborné poradenství a osobní přístup
- žádné limity, vše navrhneme na míru dle vašich představ
- vlastní výrobní prostory s nejmodernějším vybavením
- osazení nábytku kováním i s doživotní zárukou
- velké množství výběru spotřebičů, příslušenství a materiálů


Indeco má řešení pro každého. Společnost působící na českém trhu více než 25 let se kromě funkčnosti a designu zaměřuje na maximální využití interiéru do posledního milimetru. Zkosené stěny či atypické prvky místnosti nejsou žádný problém. Studio KBZ interiér ve spolupráci s Indecem nejčastěji svým zákazníkům zprostředkovává vestavěné skříně a kuchyňské linky.

Vestavěné skříně do všech místnost

Využijte pro umístění skříní na míru i svou ložnici. Pracovna je jednou z místností, kde potřebujeme nejvíce úložného místa, pomocí vestavěných skříní docílíme uspořádání vašeho pracovního prostoru. V dětském pokoji chceme slyšet jen radostný dětský smích. Vybavme ho proto se společností INDECO vestavěnými skříněmi.
Využití prostoru s vestavěnou skříní

Vestavné skříně maximálně využívají veškerý volný prostor v pokoji od podlahy až ke stropu, aniž by vyvolávaly v pokoji dojem skladiště. Každý ale máme individuální potřeby, a proto je vhodnější nechat si navrhnout vestavnou skřín namísto běžných modelů seriové výroby. Vestavné skříně INDECO jsou vyráběny na míru, aby odpovídaly přesným požadavkům klienta.


Kuchyňské linky

Nabízíme kuchyně všech velikostí a druhů na míru vašim představám. Vybrat si můžete z mnoha materiálů a povrchových úprav. Kuchyně INDECO je vhodná i do atypických prostor. Naši profesionální architekti vám pomůžou s návrhy kuchyní dle vašich představ a možností.
Kuchyně na míru

Pokud chcete mít kuchyň, jak se říká, jako“ze škatulky“, měli byste se vyhnout sériově vyráběným modelům, ale zaměřit se spíše na kuchyně na míru. Jednou z největších výhod volby kuchyně na míru je bezesporu maximální využití prostoru, byť se jedná o luxusní kuchyně do penthousu nebo moderní kuchyně pro malou garsonku.


Kancelářský nábytek a doplňky - Officepro


Prioritou firmy Officepro je rychlost a spolehlivost dodání kancelářského nábytku, kancelářských židlí a vybavení pro Vaši kancelář. Nabídka kancelářského nábytku zahrnuje kancelářské stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, závěsné police, recepce i kancelářské kuchyňky. Mimo kancelářský nábytek HOBIS naleznete v jejich nabídce také manažerský nábytek Exner, pod touto značkou jsou kancelářské židle jednací, jídelní a kovové, kancelářské a šatní skříně a kartotéky.

Široká paleta typových řad a barevných dezénů, velká skladová zásoba kancelářského nábytku a hustá síť obchodních partnerů, mezi které patří právě i studio KBZ interier, jsou předpokladem pro rychlé a spolehlivé vybavení Vaší kanceláře tímto kancelářským nábytkem. Zařiďte to s námi - od 3D návrhu až po montáž.


Stoly, židle a jídelní sestavy - TON, STIMA, AUTRONIC


Přemýšlíte o nové židli k pracovnímu stolu? Chcete pořídit novou jídelní sestavu k nové kuchyni? Nebo potřebujete jen větší stůl? I s tím vám poradíme. Stačí přijít k nám a pomůžeme vám s výběrem u jakéhokoliv kusu nábytku.